Welkombij voetbalclub Koninklijke Hove Sport

Bestuur

BESTUUR Serrien Eric Voorzitter.jpg (3)

Eric Serrien

Voorzitter
eric.serrien1@telenet.be
+32 (0)476 90 91 28
BESTUUR Lahey Phillip Commerciële cel.jpg

Philip Lahey

Bestuurslid – commercieel beheerder
Philip.lahey@hederaconsulting.com
+32(0)477 59 74 92
BESTUUR Oostvogels Wim Sportief vertegenwoordiger jeugd.jpg

Wim Oostvogels

Sportief/vertegenwoordiger jeugd
wim.oostvogels@bamcontractors.be
+32(0)476 98 93 84
BESTUUR Van Aelst Marcel TVJO.jpg

Marcel Van Aelst

ATVJO & Administratief verantwoordelijke jeugd
marcel_van_aelst19@hotmail.com
+32 (0)496 91 71 07
BESTUUR Gils Anthony Adjunct TVJO.jpg

Anthony Gils

TVJO - kledijverantwoordelijke
anthonygils@hotmail.com
+32(0)493 76 33 18
BESTUUR Van Loock Bjorn Adviseur Jeugd.jpg

Bjorn Van Loock

Raadgever jeugd
bjornvanloock@hotmail.com
+32(0)477 58 05 74

Andere functies

ANDERE FUNCTIES Boels Rudy Gerechtigd correspondent secretaris.jpg

Rudy Boels

Secretaris – Gerechtigd correspondent
boels.rudy@gmail.com
+32(0)476 31 04 57
no-avatar.png

Bram Van Aelst

Raadgever
bram_van_aelst@hotmail.com
+32 (0)494 84 64 01
ANDERE FUNCTIES Verreet Paula Kantine en evenementenverantwoordelijke.jpg

Paula Verreet

Kantine - & evenementenverantwoordelijke
paula.verreet@hotmail.com
+32 (0)496 50 21 16
ANDERE FUNCTIES Sels Jo Technisch onderhoud.jpg

Jo Sels

Technisch onderhoud