Welkombij voetbalclub Koninklijke Hove Sport

Bestuur

Eric Serrien

Voorzitter
eric.serrien1@telenet.be
+32 (0)476 90 91 28

Mark Heylen

PR & Externe Communicatie
mheylen@me.com
+32(0)495 29 72 20

Philip Lahey

Bestuurslid – commercieel beheerder
Philip.lahey@hederaconsulting.com
+32(0)477 59 74 92

Wim Oostvogels

Sportief/vertegenwoordiger jeugd
wim.oostvogels@bamcontractors.be
+32(0)476 98 93 84

Marcel Van Aelst

TVJO
marcel_van_aelst19@hotmail.com
+32 (0)496 91 71 07

Anthony Gils

Adjunct TVJO
anthonygils@hotmail.com
+32(0)493 76 33 18

Bjorn Van Loock

Raadgever jeugd
bjornvanloock@hotmail.com
+32(0)477 58 05 74

Andere functies

Rudy Boels

Secretaris – Gerechtigd correspondent
boels.rudy@gmail.com
+32(0)476 31 04 57

Bram Van Aelst

Raadgever
bram_van_aelst@hotmail.com
+32 (0)494 84 64 01

Paula Verreet

Kantine - & evenementenverantwoordelijke
paula.verreet@hotmail.com
+32 (0)496 50 21 16

Jo Sels

Technisch onderhoud